Codyho stránky

Hlavní strana
 ×  Bloxxter ×  O Codym ×  Články ×  Cizí díla × Knihovna ×  Magie ×  Necronomicon ×  Srazy ×  Ke stažení ×  Odkazy ×  Mapa stránek ×  Diskuse ×  Kontakt

Srazy

Pozvánka na sraz místnosti Magie Xka v Brně

Camp „Radka“ na Brněnské přehradě

12. - 14. srpna 2005

Brno

Tynna mne požádala, abych udělal nějakou tu pozvánku ne tenhle sraz, ketrý má slušnou šanci stát se natolik kultovním jako sraz v Nymburce. Nyní již dám slovo samotné Tynně, která Vám řekne vše důležité:

Srázek je 12. - 14.srpna v kempu Radka na Brněnské přehradě. Vlastní stany sebou, cena 65,- Kč na osobu a noc + 55,- Kč stan + 15,- Kč jakysi připlatek. Bylo by fajn dostaviti se v počtu 10 - 20 lidí a to nejlépe ještě během pátku, není podmínkou - já a Kostěj tam budem asi čekat.-) Ale on to ještě neví.

Takže tohle je asi vše. Pokud by jste měli nějaké dotazy, tak využijte ten formulář dole, mail se odešle jak Tynně tak Kosttovi. Jinak samozřejmě můžete psát přímo Tynně annyt@centrum.cz nebo Kosttovi kostta@email.cz el.kostino@xko.cz kostino@xko.cz(nevím jak moc na adresa na Email.cz platí?) a přinejhorším i mě, ale vzhledem, že nejsem organizátor, by to bylo skoro zbytečný:-)

.
Máte dotaz? Napište nám!

E-mail odesílatele: 

Srazy

Zpět
Zpět na hlavní stranu Codyho stránek

Hlavní strana ×  Bloxxter ×  O Codym ×  Články ×  Cizí díla × Knihovna ×  Magie ×  Necronomicon ×  Srazy ×  Ke stažení ×  Odkazy ×  Mapa stránek ×  Diskuse ×  Kontakt