Codyho stránky

Hlavní strana
 ×  Bloxxter ×  O Codym ×  Články ×  Cizí díla × Knihovna ×  Magie ×  Necronomicon ×  Srazy ×  Ke stažení ×  Odkazy ×  Mapa stránek ×  Diskuse ×  Kontakt

Srazy | Komentář k této akci
31.4.-1.5.2003

Ave, milí Mágové, Mážky, čarodějové a čarodějnice, gnómové, skřítkové, síly elementární, daemonické, inteligence všech druhů a barev!!!

Dovoluji si Vás pozvat na setkáni na den, který se zove po keltsku Beltaine, u nás nocí filipo-jakubskou. Zprofanovaněji nazýváno čarodějnicemi.

KDY: 31.4.-1.5.2003
KDE: Malá Skála - skalní město, TO Panenka - Malá Skála je malé městečko 8 km severovýchodně od Turnova. Je to druhá zastávka na trati Turnov - Železný Brod - Stará Paka - Jaroměř. Máte-li problém s nalezením tohoto půvabného místa, není nic jednoduššího než mi napsat maila.
UBYTOVÁNÍ: Objednal jsem několik míst skalním „hotelu“ Panenka. Voda tam neteče, jedno velké apartmá, krásné prostředí. Spacáky, karimatky, celty atp. Prosím nevezte s sebou stany a jiné rozmazlenosti. Tam, kde budeme spát, bude sucho i v dešti. Strava a pití ve vlastní režii.
HUDBA: Jakékoliv příhodné hudební nástroje s sebou (nedoporučeny varhany, klavír, piano, hoboj, harfa a podobné hudební záležitosti).
CENA: Tax Free, zcela zdarma.
POPIS MÍSTA: Je to místo v přírodě mezi skalami, takže vše potřebné s sebou. Předpokládám, že nebudete „venku“ poprvé. Pokuste zmobilizovati poslední buňky určené pro přežití v přírodě a využijte je při přemýšlení co je sebou třeba a co ne. V blízkém okolí je nádherné skalní město se spoustou skalních vyhlídek směrem na západ. Dále je zde skalní masív Suché skály, který je možno slézt. A jako poslední hrad Frýdštejn a Pantheon - Vranov na druhé straně údolí.
SRAZ: Protože zatím není nic určitého, první varianta zní, že se budeme scházet na Malé Skále od 16:00 - 18:00. V 18:00 budeme odcházeti nahoru na „Panenku“. Srocovati se budeme v těchto hodinách patrně v nějaké hospůdce, pro mne je optimální a oblíbená hospoda „Na Sokolce“ - „Sokolovna“, není to sice žádná **** hospoda, ale je tam slušno a levno. Krom toho všichni máte mobila, není nic jednoduššího než mi zavolat (608654501).
Ovšem není to čas a termín definitivní - definitivní čas zde bude v pondělí 28.4.2003.

Srazy | Komentář k této akci

Zpět
Zpět na hlavní stranu Codyho stránek

Hlavní strana ×  Bloxxter ×  O Codym ×  Články ×  Cizí díla × Knihovna ×  Magie ×  Necronomicon ×  Srazy ×  Ke stažení ×  Odkazy ×  Mapa stránek ×  Diskuse ×  Kontakt