Codyho stránky

Hlavní strana
 ×  Bloxxter ×  O Codym ×  Články ×  Cizí díla × Knihovna ×  Magie ×  Necronomicon ×  Srazy ×  Ke stažení ×  Odkazy ×  Mapa stránek ×  Diskuse ×  Kontakt

Srazy | Komentář k této akci

Pozvánka na

Více o Housce zde. Příběhy, historie, domněnky ...

19-20.7. 2003

Zájemce o tajemné a „běžnými“ způsoby nevysvětlitelné úkazy zvu na hrad Houska. Pokud chcete vědět více o hradu samotném a také o podrobnostech výzkumů konané v této oblasti - stačí kliknout na obrázek hradu.

Jak na Housku?
Hrad Houska najdeme cca 7 km jižně od Máchova jezera - Doks. Patří do katastru obce Horní Houska. Cestu autem nehodlám popisovat neb průměrně cvičený šimpanz zvládne najít v automapě cestu. Vlakem nejlépe dojeti od vesnice Okna a poté pěšky po zelené do Ždírce, následujme poté žlutou přes Bořejov až k rozcestí s modrou, kde opět promiskuitně slíbíme věrnost modré turistické značce až k hradu Houska - celkem asi 6 km.

Sraz
Sraz bude někdy v sobotu dopoledne u hradní brány. Doposud nevím kdy přesně, údaje ještě upřesním zde na této stránce, proto Ty jež chtějí přijet prosím o letmé sledování této stránky.

Podmínky
Ubytování ani strava není nikterak zajištěna, pokusím se otestovat možnost přespání přímo na hradě, ale také je možné, že to nepůjde, počítejte proto prosím s přespáním venku (spacák, karimatka, atp.).

INFO
Případné dotazy a připomínky zodpovídám a řeším do 36 hodin na e - mailu (w.f.cody@email.cz) či telefonicky +420 608 65 45 01.

Srazy | Komentář k této akci

Zpět
Zpět na hlavní stranu Codyho stránek

Hlavní strana ×  Bloxxter ×  O Codym ×  Články ×  Cizí díla × Knihovna ×  Magie ×  Necronomicon ×  Srazy ×  Ke stažení ×  Odkazy ×  Mapa stránek ×  Diskuse ×  Kontakt