Codyho stránky

Hlavní strana
 ×  Bloxxter ×  O Codym ×  Články ×  Cizí díla × Knihovna ×  Magie ×  Necronomicon ×  Srazy ×  Ke stažení ×  Odkazy ×  Mapa stránek ×  Diskuse ×  Kontakt

Srazy | Komentář k této akci | Klokočské skályPozvánka na Klokočské Skály 2003
30.5.-1.6.Poslouchaj, nechtěj voni přijet do Klokoček? No, kdyby jó, kouknou na tydlencty tentononc údaje:

Kde:

Klokočské skály u Turnova, skalní kemp

Kdy:

30.května až 1.června 2003

Sraz:

16:30 30.5. na nádraží ČD v Turnově, pokud tam nedorazej, pak jim Adonai pomáhaj při cestě do klokočských skal k jeskyni Postojna (je na žluté turistické trase), kde po zavolání na číslo +420608654501 budou vyzvednuti a přesměrováni do patřičných končin. Rozuměj? Jestli ne, tak ať napíšou (w.f.cody@email.cz).

Info:

Jo, kdyby nevěděli, tak se spí venku mezi skalama a beze stanu, prostě jen tak, jak spávali, dřív než zpohodlněli (teda teďkonc berem aspoň spacáky místo kůží:->>). No jo vědí, že to je už pár tisíc let. Nevadí, hlavně vezmou si s sebou vodu, jídlo, spacák a takový jiný podrobnosti. Však voni si už poraděj. Jo a hospůdka je blízko, bajlaj vočko 2 kiláčky? Jo a studánky taky je, kousek ... 50 m. Voni Destine říkali, že i pitná, ale věřej jim:-))


Hudba:

Jo a kdyby voni chtěly a uměli na něco hrát ... přivezou to, budou hrát vo 72!


Program:

No, poslouchaj, von ani moc nejni, až na toho co přijdou a budou jim vykládat něco vo starým Egyptě, starý Mezopotámii a gotice. I diskuze a protivný votázky prej povolený jsou. Ale nebojej se, nejni ti poviný, klidně se toho nemusej účastnit a klidně můžou dělat něco jinačího. Jo a taky asi nějaký chození po skalách a jinej pitomostech bude, však voni si to z loňska (někdo) pamatujou. Prostě nic velkýho jen přijdou, pokecaj a uviděj. Vodjet můžou dycinky, ne?

Cena:

Jo to voni asi budou chtít vědět, co? No, to by to nebylo košér, kdyby to nebylo zadarmo. Takže co utratěj to utratěj, to už je jejich věc, ale nikdo po nich nic chtít nebude.

Takže co, přijedou?

Srazy | Komentář k této akci | Klokočské skály

Zpět
Zpět na hlavní stranu Codyho stránek

Hlavní strana ×  Bloxxter ×  O Codym ×  Články ×  Cizí díla × Knihovna ×  Magie ×  Necronomicon ×  Srazy ×  Ke stažení ×  Odkazy ×  Mapa stránek ×  Diskuse ×  Kontakt