Codyho stránky

Hlavní strana
 ×  Bloxxter ×  O Codym ×  Články ×  Cizí díla × Knihovna ×  Magie ×  Necronomicon ×  Srazy ×  Ke stažení ×  Odkazy ×  Mapa stránek ×  Diskuse ×  Kontakt

Srazy | Komentář k této akci

Logo

Vážení a milí přátelé,
chtěl bych Vás tímto pozvat na sraz. Sraz je od slova „sraziti“ a to mě teda zajímá jakou to má souvislost se srazem a s fyzickým utrpením:-)) Nu což, dosti planých keců, rozhodl jsem se tento sraz uspořádati a v hojnou účast doufám - a pro ty co se už teď rozhodli přijet, mám zde několik základních informací, jako kde, kdy a jak:-).

Kdy : 3. - 5. září se budeme sjíždět (rozuměj do slova pohyb dopravními prostředky) se patrně budeme od pátka odpoledne do soboty ráno.

Kde : Malá Skála, camp [kemp] „Panenka“ - pokud náhodou nevíte, kde to je: Od nádraží ČD se vydáte po červené turistické až k rozcestí se se žlutou („Pánovo pole“), tam se dáte doprava na žlutou přejdete kol 2 vyhlídek a cca po 100 m poté co vylezete z nejhustšího skalního města (rádoby údolíčko, po levé straně ve skále obraz indiána) se dáte doprava - po 50 m jste na místě. Pokud by jste to nenašli dojděte na druhou vyhlídku po žluté a zavolejte mi na mobil (Malá Skála je cca 10 km severozápadně od Turnova - Liberecký kraj).

Jak, co sebou : Spacák, karimatku, něco čím jíst, adekvátní oblečení a obuv do skal, sdostatek jídla a pití a lot of $.

Důležité info : Na onom místě je zaručeno suché přespání i v dešti maximálně pro 14 osob! Informujte se o přislíbené návštvěnosti a v případě vyššího počtu si zajistěte stan či celtu či něco jiného adekvátního .... počet lidí co mi nahlásili účast budu avisovat zde.

Srazy | Komentář k této akci

Zpět
Zpět na hlavní stranu Codyho stránek

Hlavní strana ×  Bloxxter ×  O Codym ×  Články ×  Cizí díla × Knihovna ×  Magie ×  Necronomicon ×  Srazy ×  Ke stažení ×  Odkazy ×  Mapa stránek ×  Diskuse ×  Kontakt