Codyho stránky

Hlavní strana
 ×  Bloxxter ×  O Codym ×  Články ×  Cizí díla × Knihovna ×  Magie ×  Necronomicon ×  Srazy ×  Ke stažení ×  Odkazy ×  Mapa stránek ×  Diskuse ×  Kontakt

Srazy

Pozvánka na sraz X Chatu

Místnost Magie

2. července 2005

Dejvická Čajovna

Jednoho dne, byl to pátek, když jsem zase ztrácel čas na X Chatu tak jakýsi Aurumi chtěl uspořádat sraz. Vůbec toho člověka neznám. Fajn, proč ne. Takže jsem se rozhodl mu pomoci alespoň propagací.

Takže sraz bude probíhat od 15:00 v Dejvické čajovně u Nefima (vystoupit na metro-stanici Dejvická, pak od kulaťáku směrem nahoru ke KFC, pak rovně až kmístu kdy napravo bude Reiffeisen bank a nalevo malá křižovatka s hodinami, zde doleva do ulice V. P. Čkalova, po na pravé straně cca po 50 meterch velká zelená cedule Čaje - to je ono místo), ale pro ty kdos Prahu neznají, bude sraz na Hlavním nádraží u Oskarova krámu v 14:00. Pak hromadný odchod/odjezd (by metro) do Dejvické. Přespání se nezajišťuje, snažte se. Končit bude jak se bude chtít. Je možný, že se pak vyrazí ještě jinam. Error.

Tak a tohle všechno zorganizoval a za vše ručí Aurumi. Jestli chcete tak mu napište na aurumi@seznam.cz, nebo použijte fomulář dole, taky mu to dojde. Doufám. Cody, teda já, neručí vůbec na nic, jen jsem ho dokopal, aby se vykašlal na lidi starn termínu, zařídil rezervačku u Nefima a hodil pozvánku na web. Jestli se chcete na něco zeptat, napište maila mě nebo Aurumimu (vyskloňoval jsem to dobře?). Nebo můžete použít stránku kontakt.

Máte dotaz? Napište nám!

E-mail odesílatele: 

Srazy

Zpět
Zpět na hlavní stranu Codyho stránek

Hlavní strana ×  Bloxxter ×  O Codym ×  Články ×  Cizí díla × Knihovna ×  Magie ×  Necronomicon ×  Srazy ×  Ke stažení ×  Odkazy ×  Mapa stránek ×  Diskuse ×  Kontakt