Codyho stránky

Hlavní strana
 ×  Bloxxter ×  O Codym ×  Články ×  Cizí díla × Knihovna ×  Magie ×  Necronomicon ×  Srazy ×  Ke stažení ×  Odkazy ×  Mapa stránek ×  Diskuse ×  Kontakt

Srazy | Komentář k této akci

No, SILVESTR bude!!! A jak? To Vám už poví Arai:

Pozvánka od Arai

Ahoj dr(a)zí i nedr(a)zí,

budete se divit, ale zase je tu ten hodnej strejda jak na něho máme volno. Tedy Silvestr. No a jako tradičně (druhým rokem - všichni nějak začínali s tradicí) se u mě bude konat taková úplně malilinkatá sešlost, která se může i úplně malililililinkatě prodloužit, dle nálady a stavu myslí.

Takže kdy: No přece na Silvestra a klidně den předem.

Kam: Ke mně!!!! (Pampelišková 509, Trutnov 2, 54102 - tak si uvědomuju, že směrák asi nebude podstatnej).

S čím: S dobrou náladou, Jahve jsou vítány (kdo nerozumí pojmu Jahve, nechť mě kontaktuje), jídlo by taky bodlo. No a kdo se chce v noci přikrejt, nechť si vezme spacák. No, někoho bych mohla vzít pod peřinku (nehlaste se však všichni).

Proč: Protože chcete (myslím).

S kým: S kýmkoliv, byt sice není nafukovací, ale pochybuju, že bych někoho nechala spát na zemi. Teda na zemi nechám spát téměř všechny (nebo všechny,), ale přede dveřma asi nikoho, leda by se dobrovolně hlásil k hlídání našich ležících ostatků.

Koho kontaktovat:(Araidna): 776088527

Takže pište, kontaktujte, ptejte se a doplňujte chybící informace.

Tim

Vyčerpávající, že? No, ještě, moment, tohle si ještě přečtěte, já teda nevím, ale myslím, že nás třeba popadne amok či jiná roztodivná věc a třeba vyrazíme na procházku, třeba i do zasněžené přírody, tak jen aby jste s tím počítali, že i to je možné - myslím, že na to Arai zapomněla:-)) Tzn. nejezděte v lodičkách tady u nás v Krokonoších taky občas bejvá i sníh.

Takže pište, ptejte se a vůbec!

Kdo:
Dotaz:
Jiné připomínky:
Kontaktní e - mail:
Srazy | Komentář k této akci

Zpět
Zpět na hlavní stranu Codyho stránek

Hlavní strana ×  Bloxxter ×  O Codym ×  Články ×  Cizí díla × Knihovna ×  Magie ×  Necronomicon ×  Srazy ×  Ke stažení ×  Odkazy ×  Mapa stránek ×  Diskuse ×  Kontakt