Codyho stránky

Hlavní strana
 ×  Bloxxter ×  O Codym ×  Články ×  Cizí díla × Knihovna ×  Magie ×  Necronomicon ×  Srazy ×  Ke stažení ×  Odkazy ×  Mapa stránek ×  Diskuse ×  Kontakt

Novinky

2/2004 (od 6.5. 2004)

ARCHÍV starších novinek
2/2004, 1/2004  RSS kanál

31. října 2005 Nové sekce v cizích dílech: 15 Q a Esoter. Nový příběh o Housce a aktualizace informací o Máchově dopisu. Přidány nějaké Noiřiny odkazy. Přidány komplety sekcí na stažení.

8. září 2005 Přidáno vypravění Cheerokez z Anglie.

31. července 2005 Přidán seznam knižních vydání Necronomiconu a vytvořena stránka o magické praxi ohledně Necronomiconu, kam budou umísťovány texty s touto thematikou. Jako první přišly Zóny stínu od Josefa Kariky a 9 stránkový text o Necronomiconu a anglický text od Phila Hinea z knihy Aspects of Evocation: Evoking Yog-Sothoth. V knihovně přidány 2 tituly: Dagon a Volání Cthulhu od H. P.Lovecrafta coby souvislost s Karikovým textem. Dále jsem přidal přednášky Arboria a moji z Konference Sfinga 2005 na Housce. Totéž jsem přidal do knihovny i v PDF versi a celý text Hineových Aspects of Evocation.

21. července 2005 Přidána pozvánka na Araidní sraz na Malé Skále.

6. července 2005 Přidány pozvánky na proběhlý sraz v Dejvické čajovně, sraz v Brně a na Hrubé Skále. Aktualizována sekce srazy. Přidán popis s fotografiemi z Hrubé Skály.

6. června 2005 Přidán komentář ze akce na Housce, přidány nové fotografie z mé druhé výpravy na Housku od Athame, nové fotografie ze Sfingy 2004 a Sfingy 2005. Přidány reflexe z konference Sfinga 2005 na Housce.

9. května 2005 Přidán komentář z srazu na Malé Skále + fotografie. Přidána sekce Rovering do infa o mě. Přidány „Pověsti Jilemnicka“. Od čtenářů sekce Houska přibyl jeden tajemný příběh, který krásně koresponduje s mým zážitkem.

18. dubna 2005 Přidána pozvánka na sraz na Malé Skále, přidána sekce s humorem od Abogarth a informace o konferenci Sfinga 2005 na Housce.

7. února 2005 Přidána reportáž ze srazu v Nymburce.

5. ledna 2005 Přidány fotografie z konference Sfinga.

4. prosince 2004 Přidán Kaziho příběh o hradu Houska, zoptimalizován odkaz pro přidání do oblíbených pro všechny současné prohlížeče, vylepšen Java Script na hlavní stránce.

1. prosince 2004 K 1. prosinci byla provedena dlouho očekávaná mohutná aktualizace tohoto webu. Na této aktualizaci jsem pracoval zhruba 4 měsíce a v podstatě jsem celý web smazal a nakopíroval tam nový. Je možné, že v následujících dnech ještě vše nebude fungovat tak jak má. Pokud se tak stane, prosím omluvte to a pokud najdete chybu - napište mi prosím! Ale nyní již konkrétně ke změnám:
Kompletně přepracována souborová struktura webu. Stránky jsou nyní více „plošeji“ (divné slovo, co?) a logičtěji strukturovány a tak jsou lépe přístupné jak uživatelům, tak vyhledávačům i jiným robotům.
Vylepšena navigace z každé stránky. Všude přibyl navigašní pruh a zároveň jsem aplikoval navigaci z navigačního panelu pomocí metatagu link, takže uživatelé Mozily a Opery mají vylepšený přístup k navigaci na stránkách.
Na všech stránkách vylepšen design i celý HTML kód.

Začal jsem používat dynamicky generované stránky, například to můžete vidět v diskusi. Taktéž jsem více používal Java Script. Jsou tak ošetřené většinou fomuláře.

Poslední dobou nefungovaly formuláře pro odesílání mailů přímo z webových stránek, nyní je to opraveno (dřivě jsem používal parazitní formuláře směrované na Komplikátorův skript, který přestal fungovat. Nyní používám vlastní PHP skript.)

Sekce Knihovna byla přejmenována na Cizí díla a v Knihovně nyní najdete různá díla okultní či historická, taktéž i verzi v PDF.

Vstup do privátní sekce byl přesunut z stránky Knihovna na hlavní stranu.

Na hlavní straně je taktéž statistika nejhledanějších výrazů i s odkazy na ně.

Začal jsem užívat dynamické EOT fonty.

Vytvořena nová ikona stránek.

Nové stránky:
Diskuse - nová diskuse, aplikovaná do designu těchto stránek.
Hledání na těchto stránkách - zde můžete využít hledání s nastavením mnoha atributů.
Mapa stránek - k zlepšení orientace na těchto stránkách vytvořena Mapa webu, kde najdete seznam VŠECH stránek tohoto webu.
Popis hradu Houska - popis hradu, jak se k němu dostaneme atp.
Pozvánka na sraz do Nymburka a Komentář z Malé Skály. Informace o Erbenově Kytici přemístěny na samostatnou stránku.
Skoro všechny stránky odkazované z
Knihovny jsou nové např. Liber Loagaeth, Enuma Eliš, Český překlad Necronomiconu od RK, R'Lyeh Text a další.

Oprava, doplněné, vylepšené, aktualizované stránky:
Cody - silně aktualizovaná stránka o mě.
Infoweb - stránka kde se dozvíte vše o tomto webu, čím ho tvořím, jak je validní, reklama, bannery, autorská práva a mnohé další. Therion - přidány nové aktuální informace a obaly alb.
Wicca - vylepšen a aktualizován text jak v úvaze tak v analýze.
Blair Witch - nové obrázky a informace.
Houska, dopis K. H. Máchy - nové informace; Fotogalerie - nové fotografie; vůbec stránky o Housce byly silně opraveny. Doporučuji znova přečíst:-)
Necronomicon - vylepšeny všechny stránky a obzvláště sekce texty. Některé texty přesunuty a jiné obohaceny.
Ke Stažení - přidána sekce texty, úprava designu.
Odkazy - přidány a opraveny některé odkazy.
Kontakt - vylepšena celá strana.
Designově upraveny všechny stránky cizích děl.
Byly aktualizovány RSS kanály na versi 2.0.

3. srpna 2004 Změnen font blogu pro větší čitelnost a pro SEO příspěvek psán v H2. Zlepšena navigace na mé články, odkaz z hlavní strany. Přidán odkaz na Čajovnu U kamenný želvy. Přidána pozvánka na sraz v září.

15. července 2004 Přidáno zodpovězení otázky, jak začít s magií do F.A.Q.

1. července 2004 Přidány nové poznatky k článku o Pasolinim a recenze 3 nových alb skupiny Therion.

9. června 2004 Přidána reakce od Zahrady. Informace o Festivalu fantazie v Chotěboři. Doplněny informace v článku Meyrinkovi a Crowleym.

1. června 2004 Přidány zvratky mysli. Nekvalitní. Nízké a ubohé. Moje. Přidán Simonův Necronomicon v angličtině a jeden falešný Necronomicon v latině, opraveny chybné popisy v textech o Necronomiconu.

12. května 2004 Dokončeny opravy článku o Aleisteru Crowleym, konečně vložen článek „Qatsi“ trilogie. Výsledky diskuse o Wicce.

7. května 2004 Přepracována celková navigace stránek. Nový článek o skupině Therion a „Qatsi“ trilogii. Opraven a doplněn článek o Aleisteru Crowleym z hlediska magického. Toho času budu OFFLINE, protože mi odešla deska. Takže mi držte palce a já se budu snažit si dát PC dohromady. Kdyby náhodou někdo měl levně k sehnání základní desku 82430VX P54CX či kompatibilní na AMD K5 skoro Pentium I, a chtěl by se jí zbavit, ozvěte se prosím, Budu vděčen za cokoliv.

Zpět
Zpět na hlavní stranu Codyho stránek

Hlavní strana ×  Bloxxter ×  O Codym ×  Články ×  Cizí díla × Knihovna ×  Magie ×  Necronomicon ×  Srazy ×  Ke stažení ×  Odkazy ×  Mapa stránek ×  Diskuse ×  Kontakt