Codyho stránky

Hlavní strana
 ×  Bloxxter ×  O Codym ×  Články ×  Cizí díla × Knihovna ×  Magie ×  Necronomicon ×  Srazy ×  Ke stažení ×  Odkazy ×  Mapa stránek ×  Diskuse ×  Kontakt

Novinky

1/2004 (od 16.10. 2002 do 19. 3. 2004)

ARCHÍV starších novinek
2/2004, 1/2004  RSS kanál

19. března 2004 Přidán text do práce o Nibiru. Upraven blog a o trvalé odkazy a linky na mail a diskusi. Opět lehká úprava Ragona a Liber E (u Liber E snad už defintivní). Přídána povídka „Jsem rocker?“. Úpravy infowebu. Přidána potvrzovací stránka při správném odeslání formuláře.

14. března 2004 Přidán odkaz do sekce magie, na můj článek o Wicce, s tím souvisí i registrační formulář, na chystanou diskusi na toto téma. Přidána pozvánka na sraz na konci dubna.

4. března 2004 Přidal jsem sekci novinky do stránek o Housce a přesunul tam jednu informaci od Ještěrky + novinku o akci Sfinga. Nové informace o Lovecraftově Necronomiconu a praktická zkušenost českého evokatéra s entitou z Necronomiconu. Další příspěvky do blogu. Oprava Ragona a Liber E.

26. února 2004 Opravil jsem chybné a nepřesné informace o Dr. Johnu Dee a Liber Logaeth u stránky Lovecraftův Necronomicon. Nové odkazy.

10. února 2004 Opravil jsem nefunkční RSS kanál Novinky, přidána fotka z srazu v Nymburce, zjištěna 100% validita Ragona - přidán certifikát validního dokumentu a menší opravy.

3. února 2004 Do sekce Magie jsem přidal 2 knihy, a to Ragonův Smysl antických mystérií a A. Crowley & A.•.A.•. Liber E vel Exercitiorum jenž jsem získal od Oliiho. Dále jsem zprovoznil RSS kanály pro CodyBlog a tyto novinky. Díky různým blogům a hlavně konferenci SEO jsem trošku optimalizoval stránky pro vyhledávače. A v neposlední řadě jsem zlepšil validitu dle W3C standardů. Uff.

27. ledna 2004 Dnes jsem přidal další osobnost do mých článků knihovny - Pier Paolo Pasolini.

26. ledna 2004 Předělal jsem privátní sekce v knihovně. Konečně jsem se dokopal aktualizovat sekci Necronomiconu. Přerozdělil jsem Marigoldův překlad Necronomiconu, aby odpovídal dělení kapitol. Opět jsem vrátil stránku download do jedné stránky a tak není rozdělena. Vylepšil jsem meta tagy. Taky jsem vylepšil a snad zpřehledmil vyhledávání a hlídání změn. Už to nehlídá Woko, takže Vás neinformuje o každý blbý změně, ale dozvíte se jen významný změny webu. Rada: Pokud jste si nechali hlídat Wokem - zrušte to a nechte si to hlídat nyní. Neobtěžuje to a dozvíte se vše potřebné.

16. ledna 2004 Takže! Díky přestavbám několika částí webu nefungují některé odkazy v sekci starší novinky. Nebudu to opravovat (pozn. srpen 2004 - díky globální restrukturalizaci a přestavbě hiearchie a globálním opravám už zase všechno funguje). Všude jinde odkazy fungují. Prostě to je nedůležité. Kdyby někdo chtěl, abych to opravil - ať mi napíše, třeba to udělám! Jinak jsem přidal prohledávání webu Atomzem, viz okýnko nahoře.

10. ledna 2004 Blbá reklama! Kvůli ní jsem musel dát reklamní proužek na index nahoru, díky tomu oprava Araidny a mé sekce. Taky mi Klokan poslal své vynikající fotky tak jsem je přidal do komentáře plus odkaz.

9. ledna 2004 Když už změny, tak pořádný! Konečně jsem dodělal a dal na net dva Necronomiconské texty od Marigolda: Svědectví šíleného araba a Kniha vstupu a putování. Předělal jsem design všech sekcí v knihovně. Konkrétně u Araidny, Tygra, Spakony a u mé sekce. Dalo mi to práci, ale konečně jsem se díky tomu naučil pozicování. Pak jsem přidal dva odkazy a spoustu malých oprav a úprav.

8. ledna 2004 Oprava nefunkčních a nekvalitních fotek ze Silvestra. Nevím proč se mi tohle nikdy nepovede napoprvé. Ach jo. Nemám talent.

7. ledna 2004 Reportáž z letošních oslav Silvestra.

16. prosince 2003 Takže je tu reportáž včetně fotek z Nymburka, nový příspěvek do osobností - Aleister Crowley a taktéž reakce na nebezpečnost Necronomiconu. V aktualitách najdete krátkou glosu na erudici v ČR..

9. prosince 2003 Přidal jsem pár nových věci v sekci Necronomicon - Zvláštní souvislosti. Krom jiného i pár menších oprav.

5. prosince 2003 Včera jsem oscanoval obrázky a dneska jsou už na webu, takže oprava článku o Českém ráji, včetně obrázků. Přidání obrázku k článku o 12. planetě. Nějaká ta aktualitka ...

4. prosince 2003 Tak myslím, že jsem si zase nedal pozor, takže jsem byl opět upozorněn, že mi nefungoval odkaz na stažení u Necronomiconu. Teď by to snad mělo fungovat ... doufám:-)) Přibyla pozvánka na Silvestra u Arai. A konečně, zatím bez obrázků jsem přidal text o keltsko-druidském pozadí Českého ráje. Jinak v aktualitách přibyla recenze.

27. listopadu 2003 Díky Dagmar Čapkové jsem si uvědomil, že mi nefunguje odkaz na stažení program Astroworld. Děkuji za upozornění a chybu jsem napravil, stahovat již můžete.

20. listopadu 2003 Moje vyjádření k satanistům a blekmedžikům, také jsem začal datovat příspěvky v aktualitách - weblogu.

18. listopadu 2003 Aktualizace a optimalizace obrazové galerie u Housky. Taky „jedna“...

3. listopadu 2003 Jsou zde velmi bleskurychle fotky od víkendové akce u Arai. Také jsem obdržel další fotky od Athame z Housky - tak jsou zde. Nové kusy mého já - povídky a tak něco.

23. října 2003 Tak a je to dnes jsem konečně dodělal veškeré opravy v kódu a můžu se pustit do psaní dalších věcí. Díky za pomoc Yuhůovi. První čím můžeme začít je třeba vyjádření ohledně Wiccy. Určitě to pár lidí pobavi, někoho namíchne atd. Dále můžete najít zde fotky z Jičína, staronově předělané texty u Necronomiconu + jeden navíc. Nějaké odkazy přibyly a chystám se na přeložené texty o Necronomiconu od Marigolda a hodlám zpracovat téma Keltské osídlení Českého ráje a druidské posvátné háje...

16. října 2003 Tak jsem zase něco málo napsal, u mě v knihovně přibyly 2-3 mé povídky a vůbec je to celé předělané. Změněn design vstupní stránky u Necronomiconu (myslím, že se povedl), taky jsem přidal a obnovil nějaké další materiály o Necronomiconu v sekci texty. Zajímavá aktualitka a zmizel jsem stránku s použitou literaturou, neboť jsem to přidal na stránky. Přibyla jedna fotka v galerii u Housky. A abych nezapomněl, je tu pozvánka na sraz v Nymburce. Musím se pochlubit, že už mám skoro všechno přepsaný, chybí mi jen sekce srazy.

10. října 2003 Tak mě spadl HDD. Už je to v pořádku a donutilo mě to standardizovat css styly a vůbec pár věcí upravit. Takže dnes jen oprava scriptů a css a html.

25. září 2003 Komplexní úprava a oprava všech (!!!) součástí stránek o hradu Houska - přidán odkaz na článek o sv. Ludmile, zlepšen HTM kód a CSS styly. Ufff!

24. září 2003 Opětovné spuštění všech religionistických prací u Araidny. Příspěvek do diskuze, oprava sekce Magie kromě Housky a Necronomiconu. Přidán jeden odkaz na Necronomicon. Mimo jiné právě vyšlo nové album Aleše Brichty: Anděl posledního soudu. Ještě jsem neslyšel, ale jsem zvědav.

22. září 2003 Úprava designu u všech stránek knihovny. Opravy formulářů a toho času jsou v pracovní verzi články od Arai. Mimo jiné za krátký čas vyjde nové číslo Achata!!! Připojil jsem se k protestu proti patentování open source programů.

18. září 2003 Nová povídka od Fizi a zpracování života Howarda Philipse Lovecrafta.

15. září 2003 Toho času upravuji celé stránky, předělávám kód do HTMLštiny, takže nějakou dobu tu nebude tolik nových příspěvků jako dříve. I tak jsem vytvořil - přetvořil nový design u příspěvků od Fizi a Araidny.

27. srpna 2003 Přidány nové příspěvky v knihovně od Tygra. Nový odkaz v knihovně na Playlist.

18. srpna 2003 Nové zpracování tématu Sv. Ludmily od Hrobníka. Aktuální teorie o Marsu a metereologických podmínkách na světě. Další texty o Necronomiconu, zpravidla doplňující mytologické pozadí. Najdeme například Svědectví šíleného Araba, Kniha 50 jmen Mardukových, Epos o vzniku světa aneb jak Marduk porazil Tiamat a mnohé další.

7. srpna 2003 Oprava údajů o Housce a s tím související nová stránka o sv. Ludmile.

6. srpna 2003 Glosa na Klokočky II 2003 od Araidny, fotografie z Klokoček 2003, fotografie z 'postsilvestra', reportáž z Housky, aktualizovaná data o Housce (včetně obrazové galerie), oprava sekce od Araidny - přidání nových věcí, zřízena sekce Tygr, přidána pozvánka na DALŠÍ expedici na Housku, přidány aktualizované PDF o Necronomiconu. Otevřena kniha mých úvah.

10. června 2003 Opravy komentáře z Klokoček 2003, přepracování struktury a nové údaje o Housce, zajímavost o Madonně v aktualitách. Pozvánka na sraz na Housce. Přidána nová povídka od Fizi.

4. června 2003 Nový komentář z Klokoček 2003 !!! Připravují se nová data a obrázky o hradu Houska.

29. května 2003 Nové údaje, včetně obrazové dokumentace o hradu Houska .

21. května 2003 Přidány základní údaje o H. P. Lovecraftovi, nová data o planetě Marduk/Néberu. Taktéž nový příspěvek do diskuze i aktuality. Aktualizována reportáž z Beltaine. Pár dalších vylepšení drobného charakteru.

13. května 2003 Přidány 4 různé verze Necronomiconu.

6. května 2003 Pozvánka na sraz v Klokočkách, prvopočátky reportáže z Beltaine. Nová stránka v knihovně - Araidna.

24.dubna 2003 Pár novinek v sekci aktuality.

3.dubna 2003 Nové údaje o hradu Houska.

1.dubna 2003 Zda se blíží další apokalypsa se dozvíte v článku o tajemné 12. planetě . S tím souvisí i pohled na Anunnaky z hlediska Necronomiconu.

1.dubna 2003 Přidána stránka Použité zdroje, kde je výpis všech materiálů, ze kterých jsem čerpal při psaní svých článků. Nová stránka diskuze, kde budu zveřejňovat kritiku, budete zde moci přímo reagovat na příspěvky a bude zde vždy mé vyjádření.

25.března 2003 Přidány vysvětlující text o Blair Witch.

24.března 2003 Přidány texty o Necronomiconu ve formátu PDF.

21.března 2003 Nové odkazy v odkazech :-)) Přibyl link na Logrushův Hrad . Přidána stránka o mně , pozvánka na Čarodějnice a aktuality , kde je mé vyjádření k válce v Iráku. Drobné opravy a úpravy.

6.března 2003 Přidány fotografie ze Silvestra.

25. února 2003 Nové fotografie z Nymburka od naší drahé Sunny. Opět nové příspěvky z knihy 50 jmen Mardukových. Toho času dokončen přepis z dostupných informací z knižních pramenů.

20. února 2003 Úprava úvodní stránky Necronomiconu a několik dalších bytostí.

10. února 2002 Opět další novinky o Necronomiconu. Sekce odkazy na hlavní stránce. Zatím tam toho ještě moc není, ale průbežně budu doplňovat. Vypadá to, že s Necronomiconem se konečně něco děje, protože mám čas a vymanil jsem se z kolotoče událostí. Takže vážení zájemci sledujte!!!

4. února 2002 Nové věci v sekci Necronomicon - Rejstřík. Úprava stránek povídek od Fizi a vytvoření nové stránky s povídkami od Spakony. Zatím jen experimentálně s rámci. S tím souvisí I nový rozcestník.

15. ledna 2002 Mírné věcné úpravy na silvestrovském komentáři, průběžné úpravy textů Necronomiconu a nová verze stránek povídek od Fizi.

8. ledna 2002 Kompletní oprava všech komentářů. Přidání komentáře ze Silvestra. Úplná a naprostá funkčnost fotek z Nymburka. Přidáni odkazu na Achata. Pokus o nový grafický design povídek od Fizi.

7. ledna 2002 Přidání náhledů fotografií z Nymburka, zítra snad budou i fotky. Příprava reportáže ze Silvestra.

6. ledna 2002 Úprava a oprava stránky o Nymburku. Implementace formulářů. Připravují se fotky z Nymburka a reportáž ze silvestra, další věci o Necronomiconu.

16. prosince 2002 Zkušební provoz formulářů na přímou reakci. Oprava chyb na komentáři o Nymburku. Starší aktuality přemístěny z hlavní stránky.

10. prosince 2002 Zpráva o stavu srazu Nymburského. Ode dnešního dne by mělo zde vše mělo fungovat normálně, včetně stránky download.

16. prosince 2002 Zkušební provoz formulářů na přímou reakci. Oprava chyb na komentáři o Nymburku. Starší aktuality přemístěny z hlavní stránky.

10. prosince 2002 Zpráva o stavu srazu Nymburského . Ode dnešního dne by mělo zde vše mělo fungovat normálně, včetně stránky download.

5. prosince 2002 Změny na stránce srazů a s tím souvisejících stránek. Teoreticky by vše již na Webzdarma.cz mimo odkazů mělo fungovat i když v nouzovém režimu.

30. listopadu 2002 Webzdarma.cz má opět problémy, takže zakže jsem nucen omezit, fungování stránek. Pravděpodobně nebudou fungovat odkazy v sekci download. Doporučuji alternativní zálohu na http://cody.tibby.sk/ .

22. listopadu 2002 Další fotky na stránkách o prvních klokočkách, opravy chyb u druhých klokoček a různé malé detaily. Program Svátky a Výročí ke stažení.

18. listopadu 2002 Další texty na stránce magie, dokončení stránky o srazu v klokočkách II a úpravy na prvních klokočkách.

16. listopadu 2002 Druhá verze Necronomiconu, přidány tyto texty a obaly na stránku download , úprava pozvánky na Silvestra a Nymburk. Nová stránka Magie a úprava stránky o Housce. Samozřejmě nové změny na reportáži o druhých klokočkách:-)).

15. listopadu 2002 Přidány první verze stránek o Necronomiconu a hradu Houska. Snad už dnes budou fungovat odkazy na fotky z Klokoček.

14. listopadu 2002 Mé stránky se po zmatcích snad konečně zabydlely na serveru Webzdarma. Další alternativní odkazy: http://cody.web3.cz/ a http://cody.tibby.sk/. Nyní to konečně víc rozjedeme. Jinak přidal jsem fotky o druhých Klokočkách. Text píšu. Dodám co nejdříve.

19. října 2002 Byla přidána reportáž o srazu v klokočských skalách.

16. října 2002 16. 6. 2002 se poprvé rozeběhly mé stránky, za tu dobu se událo mnoho věcí. Mimo různých vylepšení, přidání souborů na stažení, mp3 a nových stránek, se stalo, že server Nixnet.cz (kde jsem měl dříve své stránky) zrušil webhosting. Tudíž jsem přišel o pár souborů a vše musím udělat znovu :-((. Mějte vážení návštěvníci trpělivost, časem, zde opět bude to co tu bývávalo a snad i něco navíc ...

Zpět
Zpět na hlavní stranu Codyho stránek

Hlavní strana ×  Bloxxter ×  O Codym ×  Články ×  Cizí díla × Knihovna ×  Magie ×  Necronomicon ×  Srazy ×  Ke stažení ×  Odkazy ×  Mapa stránek ×  Diskuse ×  Kontakt